XXII Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2020

9 stycznia 2020 r. w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zostały podane wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. O miejscu w rankingu decydowały osiągnięte przez szkoły wyniki z egzaminów maturalnych oraz sukcesy uzyskane w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych i tematycznych. A jak sklasyfikowane zostało nasze liceum?

W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy 147 miejsce, awansując, w stosunku do roku poprzedniego, o 81 pozycji.
W rankingu olimpijskim zajęliśmy 51 miejsce, awansując, w stosunku do roku poprzedniego, o 31 pozycji.
W rankingu maturalnym zajęliśmy 173 miejsce, co wskazuje na awans o 80 miejsc.
W rankingu wojewódzkim uplasowaliśmy się na 5 miejscu, poprawiając swoją lokatę o 4 pozycje w stosunku do roku poprzedniego.
W Przemyślu posiadamy pozycję lidera.
Uzyskane wysokie lokaty uprawniają szkołę do posługiwania się tytułem "Złotego Liceum".
Gratulując i dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia wysokiej pozycji naszej szkoły, zachęcam do zapoznania się z pełnymi wynikami rankingu licea.perspektywy.pl

Tomasz Dziumak - dyrektor szkoły