Znamy Wyniki Konkursów !

Z wielką przyjemnością informujemy, że w piątek 23 kwietnia 2021 r., mimo ograniczeń w związku z pandemią, odbyły się w naszej szkole Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim. Konkursy zaplanowane w ramach Spotkań, jak zawsze, cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, a ze względu na panujące warunki miały formę online.
Młodzież miała możliwość uczestniczenia w czterech kategoriach konkursowych, których wyniki prezentujemy poniżej:

1. Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Juliusza Słowackiego:
I miejsce: Jagoda Fedejko, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
II miejsce: Maja Fedak, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu

2. Konkurs recytatorski:
I miejsce:
- Maja Marcinkowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie
II miejsce:
- Zofia Nycz, Szkoła Podstawowa nr 10 w Krośnie
III miejsce ex aequo:
- Julia Bielecka, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
- Emilia Bielecka, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
Wyróżnienie:
- Aleksandra Kopacz, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie

3. Konkurs poezji śpiewanej:
I miejsce: Wiktoria Fac, Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Żurawicy
II miejsce: Aleksandra Kielar, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

4. Konkurs plastyczny – komiks inspirowany twórczością Juliusza Słowackiego:
I miejsce ex aequo:
- Wiktoria Wadas, Szkoła Podstawowa w Żyrakowie
- Zofia Winogrodzka, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego nr 31 w Rzeszowie
II miejsce ex aequo:
- Patrycja Pieszczek, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego nr 31 w Rzeszowie
- Gabriela Osuch, Szkoła Podstawowa w Żyrakowie
III miejsce:
- Marcin Macierzyński, Miejski Zespół Szkół nr 3 (Szkoła Podstawowa nr 7) w Krośnie.

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane na adres szkoły.
Nagrodzonym i uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy!

Słowa podziękowania kierujemy do nauczycieli opiekunów – uczestników konkursów oraz do Komisji Konkursowej w składzie: Pani Anna Szopa, Pani Maria Dziuba i Pani Aneta Bednarczyk.

Kolejne Spotkania z Juliuszem Słowackim już za rok! ZAPRASZAMY!