Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

W dniach 05-12 czerwca 2006r. 23-osobowa grupa uczniów I LO po raz trzeci odwiedziła partnerską szkołę Gymnasium Schloss Neuhaus w Paderborn. Opiekę nad grupą sprawowały nauczycielki języka niemieckiego: mgr Joanna Jucha i mgr Katarzyna Lis.
Uczniowie „Słowaka” zwiedzili w towarzystwie swoich niemieckich kolegów i koleżanek partnerskie miasto, m.in. Muzeum Heinza Nixdorfa, liczne kościoły oraz ratusz, gdzie gości powitał burmistrz Paderborn. Aby poznać system nauczania i zwyczaje panujące w niemieckiej szkole, grupa odwiedziła także Gymnasium Schloss Neuhaus i wzięła udział w kilku lekcjach. Niewątpliwymi atrakcjami tegorocznej wymiany były wycieczki do Kolonii oraz do parku wspinaczkowego w Detmold.
Nasi uczniowie wrócili do domu wprawdzie trochę zmęczeni, ale za to zadowoleni i z uśmiechem na twarzy. Kolejne spotkanie uczniów obu szkół odbędzie się we wrześniu 2006r. w Przemyślu.
Opracowała: mgr Justyna Szolc

Galeria