Drodzy Kandydaci!

Przed Wami bardzo ważny moment podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą przygotowaną na rok szkolny 2020/2021.

CO NAS WYRÓŻNIA?,

„Słowak” to szkoła, która należy do wiodących liceów w Polsce. Posiadamy tytuł „Złotego Liceum” w rankingu prowadzonym przez Fundację „Perspektywy”. Corocznie uzyskujemy świetną zdawalność i wysokie wyniki matury. Absolwenci podejmują studia na prestiżowych uczelniach w kraju i za granicą.

Licealiści ze „Słowaka” corocznie osiągają sukcesy w wielu dyscyplinach naukowych i sportowych. Jesteśmy „Szkołą Olimpijską” to znaczy, że corocznie nasi uczniowie uzyskują tytuły laureatów i finalistów w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych i tematycznych.

Pracujemy w systemie jednozmianowym, każdy uczeń ma możliwość korzystania z bezpłatnej usługi Office 365 Education w domenie slowak.edu.pl.

Oferujemy udział w zajęciach dodatkowych, w czasie których można rozwinąć swoje pasje, angażując się w różne przedsięwzięcia naukowe, kulturalne, sportowe i wolontariackie.

W szkole pracuje doświadczona, stale dokształcająca się i oddana sprawom młodzieży kadra nauczycielska.

Posiadamy dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, w tym salę filmową, pracownię biologiczną, chemiczną, fizyczną, ekologiczną, dwie sale informatyczne, sale językowe, aulę szkolną oraz nowoczesną halę sportową pod nazwą Przemyskie Centrum Rozwoju Badmintona.

Wierzymy, że nasza Szkoła to odpowiednie miejsce do Twojego osobistego rozwoju. Zatem zostań członkiem naszej szkolnej rodziny „Słowaka”.

Dobra szkoła, dobry wybór, dobra przyszłość - CZEKAMY NA CIEBIE!


OFERTA
dla absolwentów szkół podstawowych
A
POLITECHNICZNA
B
MEDYCZNA
C
HUMANISTYCZNO – MEDIALNA
D
INFORMATYCZNA
E
MENADŻERSKO – EKONOMICZNA
F
MEDYCZNA