OLIMPIADA HISTORYCZNA
Tomasz Szostak – finalista
uczestnicy etapu okręgowego
Kamil Król
Adam Sota
Agnieszka Makar

OLIMPIADA TEMATYCZNA LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA
POLSKIEGO

Kamil Król - laureat
uczestnicy etapu okręgowego
Adam Sota
Mateusz Cieliński

OLIMPIADA WIEDZY O INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Krystian Kuropaś – finalista

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

uczestnicy etapu okręgowego
Krystian Kuropaś
Michał Thier

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

uczestnicy etapu okręgowego
Kamil Król
Tomasz Szostak
Krystian Kuropaś

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

Gabriela Żak - finalistka
uczestnicy etapu okręgowego
Maciej Hołyszko

OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

Gabriela Żak - finalistka

uczestnicy etapu okręgowego
Mateusz Cielińśki
Michał Thier
Małgorzata Bogucka
Karolina Kujszczyk
Anna Kokocka
Sylwia Jakubów
Daria Osieczko
Aneta Seredyńska
Karolina Sowa
Paulina Majka
Marzena Krupa
Anna Nykiel
Sylwia Załucka
Iwona Stach
Karolina Kowalska
Anna Mazur
Dominika Sitek
Dominika Płowy
Anna Mazur
Magdalena Sowa
Klaudia Bracio
Aleksandra Klecha
Aleksandra Kroczek
Magdalena Tuczapska
Karolina Hamacher
Katarzyna Kiełbalska
Beata Sadowska
Katarzyna Ścira
Joanna Leszczyńska
Grzegorz Czerw
Piotr Pstrag
Patryk Wajda
Maciej Hołyszko

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
uczestnicy etapu okręgowego
Jonasz Jałbrzykowski
Klaudia Gajewska
Jakub Dańko

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

uczestnicy etapu okręgowego
Jonasz Jałbrzykowski

IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Menedżerskiego UEK w Krakowie
Jakub Pomykalski finalista
Adrianna Pusz finalista
Paulina Żak finalistka

XV Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
Iwona Skrabut - laureatka

Konkurs "Co wiesz o Unii Europejskiej?"

Beata Sadowska – I miejsce
Krystian Kuropaś – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Przedsiębiorczości z tematem przewodnim "Prawo pracy"

Klaudia Gajewska – laureatka
Katarzyna Ścira – laureatka

Przemyska Szkolna Liga Strzelecka

Rafał Lewicki – I miejsce
Krzysztof Kalawski – I miejsce
Tomasz Pawul – I miejsce