Drodzy Kandydaci!

Przed Wami bardzo ważny moment podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą przygotowaną na rok szkolny 2019/2020.

CO NAS WYRÓŻNIA?

„Słowak” to szkoła, która należy do wiodących liceów w Polsce. Corocznie uzyskujemy świetną zdawalność i wysokie wyniki matury. Absolwenci podejmują studia na prestiżowych uczelniach w kraju i za granicą.

Licealiści ze „Słowaka” każdego roku osiągają sukcesy w wielu dyscyplinach naukowych i sportowych. Jesteśmy „Szkołą Olimpijską” to znaczy, że co roku nasi uczniowie uzyskują tytuły laureatów i finalistów w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych i tematycznych.

Pracujemy w systemie jednozmianowym, każdy uczeń korzysta z bezpłatnej usługi Office 365 Education w domenie 1-lo-przemysl.edu.pl.

Oferujemy wiele zajęć dodatkowych, w czasie których można rozwinąć swoje pasje, angażując się w różne przedsięwzięcia naukowe, kulturalne, sportowe i wolontariackie.

W szkole pracuje doświadczona, stale dokształcająca się i oddana sprawom młodzieży kadra nauczycielska.

Posiadamy dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, w tym salę filmową, pracownię biologiczną, chemiczną, fizyczną, ekologiczną, dwie sale informatyczne, sale językowe, aulę szkolną.

Przy Liceum powstaje nowoczesna sala gimnastyczna pod nazwą Przemyskie Centrum Rozwoju Badmintona – ukończenie inwestycji zaplanowano na 31 października 2019 r.

Wierzymy, że nasza Szkoła to odpowiednie miejsce do Twojego osobistego rozwoju. Zatem zostań członkiem naszej szkolnej rodziny „Słowaka”.

Dobra szkoła, dobry wybór, dobra przyszłość - CZEKAMY NA CIEBIE!

W sprawie rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły (kontakt na stronie Liceum).
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie już teraz zachęcamy kandydatów do klas I, zarówno po Gimnazjum, jak i po kl. VIII SP, do odwiedzin szkoły podczas Dnia Otwartych Drzwi w I LO.Poniżej zamieszczamy prezentację opisującą kolejne procedury oraz zasady regulujące przyjęcia do szkoły.ZASADY REKRUTACJI 2019-2020