NOC LICEUM W SŁOWAKU

26 marca w godz. 18.30-22.00 zadebiutowaliśmy nowym wydarzeniem- NOCĄ LICEUM. W ten wtorkowy wieczór społeczność Słowaka miała zaszczyt gościć młodzież i dorosłych, uczniów szkół podstawowych, ich opiekunów, ale też absolwentów i sympatyków szkoły i zaprosić wszystkich na artystyczne spotkanie w klimatycznej wieczornej atmosferze. Goście mieli okazję zwiedzić szkołę samodzielnie lub podczas niekonwencjonalnego spaceru ( m. in. szkolnymi podziemiami). Wszystko rozpoczęło się od koncertu w szkolnej auli, który rozgrzał atmosferę i stanowił doskonałe preludium do dalszej części artystycznych rozrywek, które zaproponowaliśmy podczas tego wieczoru, a były to: warsztaty filmowe i teatralne, nauka tańca oraz zajęcia jogi. Dodatkową atrakcją był pokaz aikido w wykonaniu przemyskiej sekcji tej sztuki walki pod kierownictwem pana Rafała Żegleckiego. Impreza okazała się sukcesem, mamy nadzieję, że licznie przybyli goście się nie zawiedli, a na kolejną Noc Liceum zapraszamy już za rok. Znów Was czymś zaskoczymy!