Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

„Per Słowak ad astra”

16.01.2013 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego miało miejsce spotkanie uczniów z Wicemarszałkiem Sejmu, p. Markiem Kuchcińskim. Uczniowie z SU przybliżyli sylwetkę naszego gościa oraz przedstawili jego osiągnięcia w życiu zawodowym. Pan Kuchciński opowiedział między innymi o czasach w I LO, mówił o tym, że warto zdobywać wiedzę, aby następnie realizować w życiu te cele, które mamy jako młodzi ludzie. Opowiedział również o tym, co jest istotne w życiu polityka i dlaczego warto realizować się w tym zawodzie. Spotkanie prowadził sekretarz SU – Marcin Bochniak z kl. II h. Po spotkaniu, p. Kuchciński, udzielił uczennicom interesującego wywiadu.

Spotkanie z Panem Kuchcińskim było piątym z cyklu spotkań ze znanymi absolwentami I LO pod hasłem „Per Słowak ad astra”. Celem tej inicjatywy Dyrekcji szkoły i Samorządu Uczniowskiego jest ukazanie uczniom, że edukacja w naszej szkole może być początkiem drogi do wspaniałych osiągnięć, kariery i efektywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Anna Golatowska

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć
               

Kategoria: