Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Wizyta w Egerze. 03.04-08.04.2016

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami j. angielskiego, paniami Moniką Buczek i Renatą Pobidyńską, udali się na wymianę do swoich wegierskich przyjaciół z Gimnazjum Dobo Istvan w Egerze. Dzięki naszemu wyjazdowi mieliśmy okazję rozwinąć swoje umiejętności językowe oraz poznać kulturę węgierską i odkryć piękny Eger.

W ciągu sześciu dni naszej przygody dowiedzieliśmy się wiele o barwnej historii miasta oraz jego najciekawszych zabytkach, zacieśniliśmy nasze międzynarodowe znajomości, spróbowaliśmy tradycyjnych potraw kuchni węgierskiej oraz odwiedziliśmy jedną z najpiękniejszych stolic Europy- Budapeszt.

Razem z naszymi węgierskimi przyjaciółmi spędziliśmy niezapomniane chwile. Wielu z nas wyjazd dostarczył nowych doświadczeń i wrażeń. Wszyscy mamy nadzieję, że pewnego dnia znów się zobaczymy.

Elżbieta Bogucka, kl. 2c


Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć