Rok

Imię nazwisko

Klasa

Nazwa olimpiady

Nauczyciel prowadzący

Osiągnięcie

2017 Jan Busz II A I Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Mariusz Fudała Finalista
2017 Michał Ekiert I G LVIII Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym Artur Derdziak Finalista
2017 Natalia Tkacz III C XXXV Olimpiada z Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalistka
2017Karol Chromiak I F XIX Olimpiada Wiedzy o Prawie - Ostrołęka Artur Derdziak Finalista
2017 Kamila Maziarczyk II C I Olimpiada Wiedzy o Rodzinie - Olsztyn Artur Derdziak Finalistka
2017 Justyna Żołnierz II C I Olimpiada Wiedzy o Rodzinie - Olsztyn Artur Derdziak Finalistka
2017 Michał Ekiert I G XLIII Olimpiada Historyczna - Gdańsk Mariusz Fudała Finalista
2017 Andrzej Czternastek III D XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - Serock Małgorzata Krzeszowska Finalista
2017 Michał Chmura II A Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach - Łódź Małgorzata Krzeszowska Laureat 1 miejsca
2017 Bartosz Woliński II A Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach - Łódź Małgorzata Krzeszowska Laureat 2 miejsca
2017 Paweł Pawłucki II A Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach - Łódź Małgorzata Krzeszowska Laureat 3 miejasca
2017 Paweł Jeżak II A Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach - Łódź Małgorzata Krzeszowska Finalista
2017 Aleksandra Bednarczyk I E Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach - Łódź Małgorzata Krzeszowska Finalista
2017 Karol Chromiak I F Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach - Łódź Małgorzata Krzeszowska Finalistka
2017 Bernard Preyer II B XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Joanna Choma Finalista
2016 Marcin Hamielec III G XLII Olimpiada Historyczna Mariusz Fudała Laureat
2016 Dominika Nazimek III C Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Artur Derdziak, Jarosław Dyrda Finalistka
2015 Marcin Hamielec II G LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Mariusz Fudała Laureat
2015 Mateusz Gemra III A XLI Olimpiada Historyczna Mariusz Fudała Laureat
2015 Marcin Hamielec II G XLI Olimpiada Historyczna Mariusz Fudała Finalista
2015 Oliwia Gefert II B XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Beata Kryńska Finalistka
2015 Przemysław Jabłecki I A XXV Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Jerzy Gałązka Finalista
2015 Andrzej Czternastek I D XXV Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Jerzy Gałązka Finalista
2015 Ewelina Nguyen III C XVII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Jarosław Dyrda Finalista
2015 Zuzanna Segiet II B XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Joanna Choma Finalistka
2014 Gabriel Bożek III A LXIII Olimpiada Fizyczna Danuta Brud Finalista
2014 Maciej Ignatowski III A LXIII Olimpiada Fizyczna Danuta Brud Finalista
2014 Paweł Kijanka III E XL Olimpiada Historyczna Artur Derdziak Finalistka
2014 Michał Mrozowicz III H LX Olimpiada Chemiczna Katarzyna Harasimowicz-Gąska Finalista
2014 Mateusz Gemra II A XL Olimpiada Historyczna Mariusz Fudała Finalista
2014 Marcin Hamielec I G VII Olimpiada Tematyczna "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Mariusz Fudała Laureat
2013 Mateusz Gemra I A Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej Mariusz Fudała Finalista
2013 Krystian Kuropaś III E Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej Artur Derdziak Finalista
2013 Krystian Kuropaś III E XX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Artur Derdziak Finalista
2013 Mirona Ficak III A LXIV Olimpiada Matematyczna Maria Głowaty, Lucyna Gierlak Finalista
2013 Aleksandra Kroczek III C XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalistka
2013 Izabela Żak III B XXXI Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalistka
2012 Kamil Król II E V Olimpiada Tematyczna "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Mariusz Fudała Laureat
2012 Tomasz Szostak III C XXXVIII Olimpiada Historyczna Artur Derdziak Finalista
2012 Gabriela Żak III E XIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Jarosław Dyrda Finalistka
2012 Gabriela Żak III E Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Jarosław Dyrda Finalistka
2012 Krystian Kuropaś II E Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej Artur Derdziak Finalista
2012 Aleksandra Buczyńska III B XLI Olimpiada Biologiczna Marta Bereś Finalistka
2012 Izabela Żak II B XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Joanna Choma Finalistka
2011 Adam Sota II E IV Olimpiada Tematyczna "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Artur Derdziak Laureat
2011 Mateusz Kocyła III E Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Artur Derdziak Finalista
2011Gabriela Żak II E Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Jarosław Dyrda Finalistka 9 miejsca w Polsce
2011 Kamil Król I E IV Olimpiada Tematyczna "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Mariusz Fudała Laureat
2011 Kamil Król I E XXXVII Olimpiada Historyczna Mariusz Fudała Finalista
2011 Justyna Gałuszka III C XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Aneta Bednarczyk Finalistka
2011 Justyna Gałuszka III C XXXVII Olimpiada Historyczna Mariusz Fudała Finalistka
2011 Krzysztof Senejko III C Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej Mariusz Fudała Finalista
2011 Maciej Hołyszko II C Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Małgorzata Krzeszowska Finalista
2011 Hejnowicz Katarzyna III C XXXVII Olimpiada Historyczna Fac Lucjan Finalistka
2010 Aleksandra Kozaczenko II F XXXIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego Monika Szozda Laureatka
2010 Karol Ilba III A V Olimpiada Przedsiębiorczości Małgorzata Krzeszowska Laureat
2010 Karol Ilba III A Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji Małgorzata Krzeszowska Finalista
2010 Justyna Gałuszka II C Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r. Mariusz Fudała Finalistka
2010 Joanna Horwat III C1 XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Bożena Opalińska Finalistka
2010 Łukasz Lewkut III E XII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Artur Derdziak Finalista
2010 Rafał Przybylski III B XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Joanna Choma Finalista
2009 Rafał Barbarzyk III H Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r. Lucjan Fac Laureat
2009 Agata Maksim III A LVIII Olimpiada Fizyczna Danuta Brud Finalistka
2009 Małgorzata Turek III C1 XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Bożena Opalińska Finalistka
2008 Katarzyna Kublicka III i XV Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Artur Derdziak Laureatka
2008 Alicja Kusina III C1 XXVI Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalistka
2007 Piotr Dobel III A LVI Olimpiada Fizyczna Danuta Brud Laureat
2007 Piotr Dobel III A LVIII Olimpiada Matematyczna Maria Głowaty Laureat
2007 Tomasz Kamiński III A LVI Olimpiada Fizyczna Danuta Brud Finalista
2007 Katarzyna Kublicka II i XIV Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Artur Derdziak Finalistka
2007 Sylwia Matusiewicz III C XXV Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalistka
2007 Bartosz Pilecki III A LIII Olimpiada Chemiczna Elżbieta Koralewicz Finalista
2006 Piotr Dobel II A LV Olimpiada Fizyczna Danuta Brud Finalista
2006 Arnold Podbrożny III C XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Lucjan Fac Finalista
2005 Mateusz Buczek III B XXXIV Olimpiada Biologiczna Marta Bereś Laureat
2005 Bartłomiej Kozek II C Wiedzy o Polsce Fac LucjanLaureat
2005 Agnieszka Siwy I B XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Joanna Choma Finalistka
2005 Krzysztof Piętka I B XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Joanna Choma Laureat
2004 Mateusz Machunik IV C Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939. Lucjan Fac Laureat
2004 Joanna Klepacka IV D II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Artur Derdziak Finalistka
2004 Joanna Klepacka IV D XLV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Artur Derdziak Finalistka
2004 Grzegorz Proksa II C XXII Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalista
2004 Ewa Miśniak IV C XXII Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Laureatka II miejsca
2003 Joanna Klepacka III D I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Artur Derdziak Laureatka
2003 Marek Kopciewicz IV D XXIX Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna Ryszard Jóźwik
2003 Ewa Miśniak III C XXI Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Laureatka IV miejsca
2002 Andrzej Szurek IV C XXVIII Olimpiada Historyczna Lucjan Fac Finalista
2002 Andrzej Szurek IV C XLIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Lucjan Fac Laureat
2002 Jakub Szadurski IV D XXXI Olimpiada Biologiczna Marta Bereś Finalista
2002 Grzegorz Janicki IV C XX Olimpiada Języka Łacińskiego Renata Szmuc Finalista
2002 Łukasz Kondratko IV C XXVIII Olimpiada Historyczna Lucjan Fac Finalista
2002 Magdalena Dranka IV C XXXII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Ewa Musiał Finalistka
2002 Ewa Musiał IV C XXXII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Ewa Musiał Finalistka
2001 Ewa Musiał III C XXXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Ewa Musiał Finalistka
2001 Joanna Jakobina IV D XXXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Ferenc Finalistka
2000 Sebastian Szeleszczuk IV C XLI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Lucjan Fac Finalista
2000 Tomasz Pudłocki IV C XXVI Olimpiada Historyczna Lucjan Fac Finalista
2000 Mariusz Ferenc III C XXX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Ferenc Finalista
2000 Maciej Kowaluk IV B XLVI Olimpiada Chemiczna Anna Owsiana-Konieczny Finalista
2000 Mirosław Łopuch III B XXIX Olimpiada Biologiczna Joanna Choma Laureat
1999 Piotr Czarniecki IV C Wiedzy Filozoficznej Lucjan Fac Finalista
1999 Adam Chwalisz IV D XXII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego Katarzyna Lis Finalista
1999 Marcin Kalinowski III B XIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Marta Bereś Finalista
1999 Tomasz Serwański IV C XL Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Lucjan Fac Finalista
1999 Aneta Slisz IV C XXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Helena Błachut Finalistka
1999 Mariusz Ferenc II C XXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Ferenc Finalista
1997 Grzegorz Witkowski IV B XXVI Olimpiada Biologiczna Anna Przywalna Finalista
1996 Beata Marut IV A XXVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Ferenc Finalistka
1996 Aneta Żurowska III C XXVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Ewa Musiał Finalistka
1995 Aneta Żurowska III C XXV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Ewa Musiał Finalistka
1995 Bartłomiej Jelonek III A XXV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Ferenc Finalistka
1995 Grzegorz Witkowski II B X Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Przywalna Finalista
1994 Agnieszka Bachleda IV C XVIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Teresa Galanty Finalistka
1994 Piotr Kuta IV C XII Olimpiada Języka Łacińskiego Irena Winnicka Finalista
1993 Bernadeta Kalinowska IV C XVII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Katarzyna Wolanin Finalistka
1993 Marian Świerzyński III C XIX Olimpiada Historyczna Kazimiera Bereza Finalista
1992 Ewa Podstawska IV C X Olimpiada Języka Łacińskiego Irena Winnicka Finalistka
1992 Adam Perłakowski IV C XVIII Olimpiada Historyczna Kazimiera Bereza Finalista
1992 Przemysław Kaczor IV C XVIII Olimpiada Historyczna Kazimiera Bereza Finalista
1991 Grzegorz Inglot IV A XVII Olimpiada Geograficzna Zofia Błachut
1991 Agnieszka Hataś III D XXII Olimpiada Języka Rosyjskiego Stanisława Jędruch
1991 Agnieszka Mocyk IV C XXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Helena Błachut
1991 Przemysław Kaczor III C XVII Olimpiada Historyczna Kazimiera Bereza
1991 Adam Perłakowski III C XVII Olimpiada Historyczna Kazimiera Bereza
1990 Andrzej Juszczyk IV C XX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Kazimiera Mirecka
1990 Ireneusz Ptaszek IV C VIII Olimpiada Języka Łacińskiego Irena Winnicka
1990 Jacek Prusak IV C Wiedzy Filozoficznej Barbara Szpirak
1990 Artur Paszko IV C Religioznawstwa Barbara Szpirak
1989 Jacek Prusak III C Religioznawstwa Barbara Szpirak
1988 Krzysztof Popławski IV B Olimpiada Biologiczna Ewa Sokoluk
1988 Agnieszka Andrzejewska IV C XII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Teresa Galanty
1987 Lucyna Jaroch III A XVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Michalina Łukasiewicz
1987 Lucyna Grońska IV C X Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego Janina Tokarz
1987 Artur Zőllner III A Wiedzy Technicznej Czesław Kondro
1986 Artur Piaszczyk IV A XVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Helena Błachut II miejsce
1986 Małgorzata Kozioł IV C XVII Olimpiada Języka Rosyjskiego Ewa Sury
1986 Renata Szmuc IV E IV Olimpiada Języka Łacińskiego Irena Winnicka Finalistka
1986 Jacek Skwara IV A Wiedzy Filozoficznej Kazimiera Bereza
1986 Wojciech Tłuczek III B XXXII Olimpiada Chemiczna Zofia Borowiec
1985 Marek Motak IV B XXXI Olimpiada Chemiczna Ewa Wolańska - Gardy
1985 Artur Ziaja IV C XI Olimpiada Historyczna Kazimiera Bereza
1985 Artur Piaszczyk III A Wiedzy Filozoficznej Laureat II miejsca
1982 Przemysław Babiarz IV A XII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Helena Błachut
1982 Ewa Siatkowska II C XIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Irena Stabiszewska
1981 Janusz Starakiewicz IV A XXVII Olimpiada Chemiczna Ewa Wolańska - Gardy Laureat II miejsca
1981 Janusz Starakiewicz IV A XIII Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna-Burgas, Bułgaria Ewa Wolańska - Gardy Srebrny Medal
1981 Maciej Ganczarski IV B VII Olimpiada Geograficzna Ryszard Jóźwik
1981 Ryszard Leśniak IV A XXX Olimpiada Fizyczna Emilian Markiewicz
1981 Janusz Starakiewicz IV A XXX Olimpiada Fizyczna Emilian Markiewicz
1980 Krzysztof Broda III B VI Olimpiada Geograficzna Ryszard Jóźwik Laureat II miejsca
1980 Janusz Starakiewicz III A XXVI Olimpiada Chemiczna Ewa Wolańska - Gardy Laureat II miejsca
1980 Janusz Starakiewicz III A XII Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna-Linz, Austria Ewa Wolańska - Gardy Srebrny Medal
1980 Antonina Potykanowicz IV C XI Olimpiada Języka Rosyjskiego Irena Stabiszewska
1979 Janusz Starakiewicz II A XXV Olimpiada Chemiczna Ewa Wolańska - Gardy
1979 Leszek Sochański IV A Wiedzy Filozoficznej Laureat VIII miejsca
1978 Adam Czarniecki IV A II Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Krystyna Wiśniewska-Rachwał, Maria Szczepaniec Laureat II miejsca
1975 Wiesław Ziaja IV C I Olimpiada Geograficzna Ryszard Jóźwik
1974 Edward Finki IV A Astronomiczna Jadwiga Krawiecka
1973 Piotr Szeleszczuk IV C II Olimpiada Biologiczna Barbara Zeleszczek
1973 Wojciech Wojtanowski IV A XIX Olimpiada Chemiczna Zofia Borowiec
1971 Mariusz Frodyma IV B II Olimpiada Języka Rosyjskiego Michalina Łukasiewicz
1960 Janusz Małkowski XI B XI Olimpiada Matematyczna J. Hawlicki, Andrzej Szewczyk Laureat - rozmowa z profesorem