"ZWOLNIENI Z TEORII"

20.06.2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gali "Zwolnieni z teorii". Podczas tego spotkania otrzymali Międzynarodowe Certyfikaty z Zarządzania sygnowane przez Project Management Instytute R.E.P. za przygotowanie projektu społecznego. Wśród nagrodzonych byli: Zuzanna Szott, Wiktoria Kaszelny, Karol Chromiak, Jakub Kowalczyk, Wojciech Bardziński, Michał Musz, Michał Kochanowicz. Gośćmi specjalnymi podczas tej Gali byli: Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin. Uczniowie obejrzeli projekty różnych szkół, wysłuchali opinii ekspertów oraz wymienili się wiedzą i spostrzeżeniami z młodzieżą z całej Polski. Dostrzegli oni pozytywne aspekty tej olimpiady i samego spotkania. Uważają oni, że takie przedsięwzięcia uczą kreatywności, komunikacji interpersonalnej, pomagają licealistom przy aplikacji na renomowane uniwersytety za granicą, uczą pracy w zespole oraz uczą zachowania w niestandardowych sytuacjach.
Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na ich kolejne sukcesy.
"Jeżeli chcemy, żeby w przyszłości było lepiej musimy działać już dziś”.