Mecz nauczyciele - uczniowie

W dniu 23.06 w murach Słowaka odbył się mecz koszykówki w którym Mistrz Szkoły klasa 3D zmierzyła się z Nauczycielami. Podrażniony ubiegłoroczną wysoką porażką z nauczycielami dwukrotny Mistrz Szkoły, prowadzony przez Michała Osiadacza (39 pkt 8x3)w tym roku wyżej postawił poprzeczkę i przez długi czas prowadził wyrównaną walkę. W końcówce jednak doświadczenie wzięło górę i Nauczyciele kolejny rok z rzędu cieszyli się z wygranej. W drużynie Nauczycieli najwięcej punktów zdobyli Rafał Tarnawski 27(5x3) oraz Paweł Trojnar 22. Mecz sędziowali Marcin Siwak(1A) i Aleksander Reben(1c) wyróżniający się reprezentanci szkoły w koszykówce w rozgrywkach międzyszkolnych i w Szkolnej Lidze Koszykówki.

NAUCZYCIELE – MISTRZ SZKOŁY 3D 65:57 (14:18,13:9,16:16,22:14)
Nauczyciele: Rafał Tarnawski 27(5x3), Paweł Trojnar 22, Marcin Tulej 8, Tomasz Dziumak 4, Paweł Polański 4
3D: Michał Osiadacz 39(8x3), Michał Chamera 9, Przemysław Kalawski 5(1x3), Mateusz Dańko 4

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć