Wymiana okien w szkole

W dniu 17 września br. rozpoczęły się w szkole prace związanez kontynuacją wymiany stolarki okiennej. Koszt finansowanego z budżetu Miasta Przemyśla zadania inwestycyjnego wyniesie 226 569,20 zł. Powyższe środki pozwolą na wymianę 103 okien, między innymi w salach lekcyjnych, szatniach i pomieszczeniach podpiwniczenia północnego skrzydła szkoły, a także korytarzu pierwszej kondygnacji budynku i II sali gimnastycznej. Efektem powyższych działań będzie zdecydowana poprawa komfortu cieplnego i estetyki budynku szkolnego. Ze względu na utrudnienia jakie wyżej wymienione prace powodują w bieżącej organizacji szkoły, proszę pracowników i uczniów o wyrozumiałość.

Tomasz Dziumak – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.