I RZUTU SZKOLNEJ KORESPONDENCYJNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ
DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - 2013/2014
DZIEWCZYNY
konkurencja |
1p. |
imię i nazwisko |
rocznik |
wynik |
punkty |
100m |
1. |
Machaj Kornelia |
1996 |
15,81 |
79 |
2. |
Michalczyk Agata |
1995 |
15,20 |
92 |
|
3. |
|
|
|
|
|
400m |
1. |
Kurcz Karolina |
1995 |
71,23 |
88 |
2. |
Jaroch Karolina |
1996 |
66,97 |
109 |
|
3. |
Dryjańska Paulina |
1997 |
80,59 |
52 |
|
800m / 1500m |
1. |
Gwiazda Alicja |
1996 |
2:45,31 |
79 |
2. |
Serkis Zuzanna |
1997 |
2:59,64 |
53 |
|
3. |
Kurcz Magdalena |
1997 |
3:07,86 |
37 |
|
pchnięcie kulą |
1. |
Głuszek Jagoda |
1995 |
9.22 (4kg) |
136 |
2. |
Urban Małgorzata |
1996 |
8.82 (3kg) |
117 |
|
3. |
Derdziak Dominika |
1997 |
7.87 (3kg) |
107 |
|
skok w dal |
1. |
Kalawska Patrycja |
1995 |
4,71 |
122 |
2. |
Muszak Magdalena |
1997 |
4,69 |
121 |
|
3. |
Jaroch Marta |
1995 |
4,32 |
107 |
|
4 x 100m |
1. |
Machaj K. |
|
58,09 |
|
2. |
Kurcz K. |
|
|||
3. |
Jaroch K. |
|
|||
4. |
Kalawska P. |
|
Punkty razem: _______1079____
Miejsce szkoły: II W REJONIE
AWANS NA FINAŁ WOJEWÓDZKI,
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W MAJU 2014 ROKU.
Nauczyciel / kierownik drużyny : Rafał Tarnawski
C HŁOPCY
konkurencja |
1p. |
imię i nazwisko |
rocznik |
wynik |
punkty |
100m |
1. |
Marcin Hamielec |
1997 |
11,11 |
136 |
2. |
Wiktor Feduń |
1996 |
12,38 |
109 |
|
3. |
Przemysław Bibow |
1997 |
12,15 |
118 |
|
400m |
1. |
Jakub Wilk |
1996 |
56,20 |
110 |
2. |
Artur Daniłko |
1996 |
58,20 |
96 |
|
3. |
Kamil Kazieczko |
1996 |
57,17 |
103 |
|
800m / 1500m |
1. |
Krystian Szkulski |
1995 |
4:49,96 |
56 |
2. |
Kozik Wiktor |
1997 |
4:53,81 |
50 |
|
3. |
Piotr Lewicki |
1997 |
5:12,30 |
29 |
|
pchnięcie kulą |
1. |
Krzysztof Suszyński |
1995 |
10,37 (6kg) |
116 |
2. |
Michał Zamirski |
1996 |
10,43 (5kg) |
110 |
|
3. |
Rafał Tarnawski |
1996 |
11,23 (5kg) |
118 |
|
skok w dal |
1. |
Grzegorz Kołacz |
1996 |
5,45 |
94 |
2. |
Kamil Mazur |
1995 |
5,32 |
88 |
|
3. |
Damian Zięba |
1996 |
5,56 |
98 |
|
4 x 100m |
1. |
Przemysław Bibow |
1997 |
46,58 |
|
2. |
Jakub Wilk |
1996 |
|||
3. |
Marcin Hamielec |
1997 |
|||
4. |
Wiktor Feduń |
1996 |
Punkty razem: _______1147____
Miejsce szkoły: II W REJONIE
AWANS NA FINAŁ
WOJEWÓDZKI,
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W MAJU 2014 ROKU.
Nauczyciel / kierownik drużyny : Marcin Tulej
- 2347 odsłon