3d mistrzem w siatkówce drużyn mieszanych

Mistrzostwa szkoły w siatkówce drużyn mieszanych rozegrano w dwóch fazach. Pierwsza to eliminacje grupowe / 2 grupy, łącznie 11 drużyn/, druga to grupa finałowa, w której znalazły się 4 najlepsze drużyny. Do startu w eliminacjach zgłosiły się klasy: 1a, 1b, 1d, 1f, 2a, 2b, 2g, 3bh, 3d, 3g. Po meczach rozegranych systemem "każdy z każdym" w finale zagrały klasy 2g, 3bh, 3d, 3g. Mistrzem szkoły została drużyna klasy 3d, na drugim miejscu uplasowała się klasa 3g, a trzecia była klasa 3bh.

Budujące jest to, że z roku na rok poziom rozgrywek jest coraz wyższy. Siatkówka cieszy się bardzo dużym zainteresowanie wśród młodzieży. Na uwagę zasługuje również postawa samych grających, którzy mimo zaciekłej rywalizacji wykazali się wysoką kulturą osobistą oraz dużym szacunkiem do przeciwnika. Rozgrywki prowadzili i sędziowali Dorota Thier i Marcin Tulej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za postawę sportową i zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć