Kolejny sukces naszych recytatorów

12 grudnia 2008r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. M. Szaszkewicza odbył się IV Konkurs Recytatorski im. Ulany Krawczenko. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości Mili Łuczak i Wasyla Stusa. Uczestników oceniała sama autorka. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie, o czym świadczą zajęte przez nich miejsca na podium. I miejsce zajęła Katarzyna Hano (kl. IIIg) II miejsce Maria Fedyk (kl. Ic) Wyróżnienie otrzymał Karol Ilba (kl. IIa) Uczniów przygotowały panie: prof. Aneta Żurowska, prof. Aneta Bednarczyk i prof. Beata Kryńska.

Zwycięzcom gratulujemy!

Aneta Bednarczyk