Konkurs Turystyczny

II Wojewódzki Konkurs Turystyczny Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny - jakiej nie znacie".
    Siedziba Starostwa Powiatowego w Przeworsku stała się miejscem finału konkursu, który odbył się 9 grudnia 2008r. Do finału zakwalifikowała się praca dwóch uczennic z klasy 3f Magdaleny Chomy i Marty Bęben, zatytułowana "Przez żoł±dek do serca". Dziewczyny wygrały konkurs w obu kategoriach: prezentacja produktu turystycznego oraz najlepszy produkt turystyczny. W trakcie wyst±pienia dziewczyny wspierała wychowawczyni mgr Renata Pobidyńska z zespołem klasy 3f.

Sprawozdanie przygotowane przez mgr Edytę Hrymak