Podium nasze (całe)

W konkursie Akademia Inwestora organizowanym przez Narodowy Bank Polski oraz Instytut Badań i Analiz Finansowych przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uczniowie naszej szkoły nie dali żadnych szans konkurentom z innych szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa i zajęli pierwsze trzy miejsca. Organizatorzy stwierdzili, że jeszcze nie było w historii konkursów organizowanych przez WSIiZ takiej sytuacji.

Zwyciężyli Mateusz Gemra i Przemek Wołoszyn, drugie miejsce zajęli Grzesiek Małek i Kuba Rzeźniczek, a trzecie Iwona Klein i Łukasz Popowicz. Gratulujemy!

Tematem konkursu było inwestowanie na giełdzie. Aby dojść do finału w dniu 14 stycznia 2015 trzeba było najpierw pokonać rywali w teście internetowym dotyczącym analizy technicznej, a potem najlepsze zespoły w bezpośredniej rozgrywce analizując study cases.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć