18.06.2014r w przemyskiej hali POSiR odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego w ramach powiatowej licealiady. W uroczystości uczestniczył prezydent miasta pan Robert Choma, naczelnik wydziału edukacji pani Elżbieta Tarnawska oraz dyrektor POSiR pan Mariusz Zamirski, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz młodzież. Delegacje I LO stanowili dyrektor pan Tomasz Dziumak, nauczycielka wychowania fizycznego Dorota Thier oraz delegacja uczniowska w składzie: Agata Lorek, Karolina Jaroch klasa 2b i Karol Czajka klasa 2d.
Po raz kolejny nasza szkoła zwyciężyła w kategorii dziewcząt, wyprzedzając II LO i ZSEiO w Przemyślu. W kategorii mężczyzn w tym roku zajęliśmy drugie miejsce wyprzedzając ZSEiO,
a najlepsi okazali sie sportowcy z CKZiU nr 1 w Przemyślu. Wszystkim uczniom startującym we współzawodnictwie sportowym składamy podziękowania oraz gratulujemy osiągniętego sukcesu.

Dorota Thier

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć