Uczniowie naszego LO laureatami konkursu „Wirtualny Menedżer”

Zespół uczniów z klasy IG w składzie: Artur Daniłko, Adrian Gerula i Patryk Wilk, został lauteratem III miejsca rozgrywki konkursu biznesowego „Wirtualny Menedżer”

Organizatorami konkursu były: Fundacja "Na rzecz nauki i edukacji - TALENTY" z siedzibą w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Narodowy Bank Polski.

Konkurs ten skierowany był do uczniów i nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych z województw: podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego i oparty był na grze symulacyjnej Marketplace.

Jest ona zaawansowanym programem komputerowym, który naśladuje konkurencyjny, ciągle zmieniający się rynek. Takie złożone ćwiczenie symulacyjne umożliwia uczniom naukę i zdobywanie doświadczenia poprzez podejmowanie realistycznych decyzji biznesowych, w czym nasi uczniowie okazali się fantastyczni.

Eliminacje do finału trwały 8 tygodni a runda finałowa odbyła się w dniach 03- 04 czerwca 2013 r. w Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mieszczącym się w Kielnarowej/k Rzeszowa

Gratulujemy naszym młodym mistrzom biznesu !!!

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć