Wygraliśmy Capital Challenge

W tym roku szkolnym szkoła współpracowała z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. WSIiZ kontynuowała patronat nad klasą 3g. W ramach tej współpracy odbyły się dwukrotnie warsztaty w szkole prowadzone przez pracowników WSIiZ:
- jesienią na temat pracy nad nawykami;
- wiosną na temat wpływu deficytu budżetowego na gospodarkę Polski.
Klasa 3g była także na uczelni, gdzie uczestniczyła w zajęciach na temat przywództwa w biznesie. Uwieńczeniem tej współpracy były warsztaty połączone z konkursem Capital Challenge, który odbył się 29 marca 2017 w siedzibie WSIiZ w Kielnarowej. Wzięli w tym udział nie tylko uczniowie klas patronackich z różnych szkół, ale także studenci.

Ponownie uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi:
- Andrzej Czternastek zajął I miejsce;
- Paweł Pawłucki został laureatem II miejsca.
Gratulujemy!