„Poznajemy ojcowiznę”

W dniu 5 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie XXI Wojewódzkiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
Konkurs w tym roku szkolnym cieszył się dużym zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Spośród kilkunastu prac do finału wojewódzkiego wybrane zostały cztery z czego dwie nagrodzono.
W sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie nagrody odebrali laureaci konkursu.
W kategorii prace zespołowe miejsce II zajęli – Katarzyna Stadnik i Patryk Zawalski z klasy 3b
W kategorii prac multimedialnych miejsce III otrzymały – Katarzyna Bereźnicka i Iwona Napierko z klasy 1a za film pt. „Szept minionych lat”.

Gratulacje dla nagrodzonych!

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć