Finał na medal w biegach przełajowych!!!

W dniu 24.04.17r. w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych. Uczniowie „Słowaka” godnie reprezentowali naszą szkołę osiągając znakomite rezultaty II miejsce indywidualnie zajęła Monika Bereźnicka z klasy 1b, , V miejsce - Angelika Semerko z klasy 2e, VIII miejsce – Justyna Strzelec z klasy 3g, XII miejsce – Natalia Burdziak z klasy 2c i XLVII - Weronika Pacławska z klasy 2c.

Wśród chłopców, XIX miejsce - Piotr Kasprzyk z klasy 2d, XXIII miejsce zajął Gabriel Kuropatwa z klasy 2c, XXXII miejsce - Mateusz Bielech z kasy 3e. Wyniki po przeliczeniu na punkty uplasowały naszą drużynę dziewcząt na II miejscu w województwie, a chłopców na IX miejscu w województwie. Chłopcy niestety otrzymali dodatkowe punkty karne gdyż nie biegali w pełnym składzie. Gdyby cała drużyna wystąpiła to też mógłby być medal, ale niestety nie można mieć wszystkiego. Jest to wspaniałe osiągnięcie bo poziom drużyn z całego województwa był bardzo wysoki.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich reprezentantów za włożony wysiłek, postawę i zaangażowanie. Opiekunami reprezentantów byli mgr Paweł Trojnar i mgr Marcin Tulej

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć