Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Jak świętować 11 listopada?

W tym roku, ze względu na trudną sytuację epidemiczną, warto świętować 102. rocznicę odzyskania niepodległości w domu. O godzinie 12.00 można włączyć się w Akcję „Niepodległa do hymnu” i zaśpiewać hymn państwowy, jednocząc się z innymi, śpiewającymi w tym samym czasie. Można będzie wysłuchać w tym czasie „Mazurek Dąbrowskiego” w różnych stacjach radiowych, czy telewizyjnych. Więcej o akcji pod linkiem:

Niepodległa do Hymnu 2020

Biuro Programu „Niepodległa” umożliwia dostęp do wielu wydarzeń online. Już od godziny 12.00 Wirtualny Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu będzie transmitowany na żywo w Internecie – zaraz po wspólnym odśpiewaniu hymnu. Wystarczy wejść np. na stronę www.niepodlegla.gov.pl/festiwal i uruchomić transmisję. W ramach programu odbędą się ciekawe koncerty, wystąpią np. Organek, Mioush.

Wirtualny Festiwal Niepodległa - harmonogram
Już dzień wcześniej, 10 listopada, można wysłuchać debaty historycznej. Poniżej link do transmisji.
Debata - co świętujemy - do obejrzenia na żywo - 10.11. - o godzinie 18.00

Kategoria: