NARKOTYKOM - STOP

W dniach 1 -2 marca 2008r. grupa młodzieży z klas pierwszych I i II I Liceum Ogólnokształcącego im J. Słowackiego w Przemyślu wspólnie z uczniami II LO im. Morawskiego w Przemyślu uczestniczyła  w dwudniowym wyjazdowym szkoleniu dla młodzieżowych liderów programu profilaktycznego „Narkotyki –stop”. Szkolenie odbyło  się w Ośrodku Rekolekcyjnym „Nadzieja” w Wybrzeżu koło Dubiecka
            Projekt Ten jest realizowany we wszystkich szkołach średnich miasta Przemyśla, dotyczy działalności profilaktycznej z zakresu przeciwdziałania narkomanii.
Liderzy spędzili czas na intensywnej pracy warsztatowej , która doskonaliła ich umiejętności psychospołeczne w zakresie m.in. komunikacji międzyludzkiej. Zostali tam przygotowani do samodzielnej pracy ze swoimi rówieśnikami . Opiekę nad uczniami I LO sprawowały: pedagog szkolny: E. Sawicka i nauczyciel języka polskiego A. Bednarczyk.