Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

22.11 w Zarzeczu odbył się półfinał wojewódzki w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Julia Bochnacka i Martyna Wołk. W kategorii chłopców szkołę reprezentowali: Filip Harapiński i Gracjan Serwański. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym do trzech wygranych w każdym meczu. Zawodnicy musieli stoczyć najpierw pojedynki singlowe a potem deblowe. Nasza drużyna dziewcząt wygrała dwa mecze tj. z ZSZ z Dynowa 3:2 i z LO z Dynowa 4:1. Uległa tylko drużynie z Lubaczowa i tym samym awansowała z drugim rezultatem do finału wojewódzkiego.

Chłopcy mieli w grupie o jedną drużynę mniej i po pewnym pokonaniu drużyny z ZSZ z Dynowa i po ciekawej ale ciężkiej walce z LO z Dynowa, awansowali do finału wojewódzkiego z pierwszego miejsca.

Obydwu drużynom zarówno dziewczętom jak i chłopcom gratulujemy udanego awansu.


Kategoria: