Powiatowa Licealiada w pływaniu sztafetowym

W dniu 20.03.2019r na Krytej Pływalni w Przemyślu odbyła się powiatowa licealiada w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Świetnie w tych zawodach zaprezentowała się ekipa z ILO. W wyścigach sztafetowych zespół dziewcząt wywalczył I miejsce, chłopcy zajęli II lokatę. W sztafetach pływali:
Dziewczęta: Katarzyna Kowal 3d, Paulina Strylewicz, Joanna Wujec 3f, Patrycja Bożek 1f, Karolina Pawłucka 2e, Weronika Sieńko 2a.
Chłopcy: Kamil Norejko 3a, Piotr Tryczyński 3f, Filip Świetlicki 2a, Mikołaj Pyrcz 2c, Aleksander Kućmierczyk 2d, Mateusz Kierkało 1a.

Bardzo dobrze wypadły również starty indywidualne naszych reprezentantów:
Dziewczęta:
50 m stylem motylkowym
I m-ce Katarzyna Procyk
II m-ce Patrycja Bożek

50 stylem grzbietowym
I m-ce Karolina Pawłucka
III m-ce Kowal Katarzyna

50 m stylem klasycznym
II m-ce Paulina Strylewicz

50 m stylem dowolnym
III m-ce Joanna Wujec

Chłopcy:
50 m stylem motylkowym
I m-ce Mikołaj Pyrcz
II m-ce Piotr Tryczyński

50 stylem grzbietowym
I m-ce Mateusz Kierkało
III m-ce Kamil Norejko

50 m stylem dowolnym
I m-ce Filip Świetlicki

Uczniowie I LO nie tylko pływali w zawodach ale również pomagali w ich organizacji sędziując w gimnazjadzie i igrzyskach młodzieży szkolnej. Pełniąc tę funkcje wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Drużynę prowadziły Dorota Thier i Renata Majewska