Powiatowa licealiada w siatkówce dziewcząt

W dniach 4-5.12.2018r w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się miejska licealiady w siatkówce dziewcząt. W zawodach wystartowało 5 drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna rozegrała 4 mecze. W pierwszym meczu z CKU Nr 2, Alina Dyjak, kapitan naszej drużyny doznała urazu stawu kolanowego i niestety musiała pojechać do szpitala. Osłabienie podstawowego składu i brak głównej atakującej wpłyną na ostateczny wynik turnieju. Niestety naszym siatkarkom udało się wygrać tylko jeden pojedynek, w trzech pozostałych poniosły one porażkę ostatecznie plasując się na czwartym miejscu. Reprezentantki „Słowaka” to: Alina Dyjak, Karolina Flader, Agnieszka Burbeło, Emilia Bolanowska, Izabela Kurasz, Joanna Wujec, Julia Sowa, Katarzyna Jurczyszyn, Martyna Błażejewska, Nikola Jarosz, Aleksandra Psik, Katarzyna Rygiel, Sara Wiśniowska, Weronika Sieńko. Opiekunem drużyny był mgr Marcin Tulej.Kategoria: