Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Rejonowa Licealiada w unihokeju dziewcząt

11 grudnia 2014 r. w Żurawicy odbyła się rejonowa Licealiada w unihokeju dziewcząt. W zawodach startowało sześć drużyn z terenu byłego województwa przemyskiego. Zawody rozgrywano w dwóch grupach, po trzy zespoły w każdej. Przeciwnikami naszej drużyny były reprezentacje z następujących szkół: II LO w Przemyślu i CKZiU Nr 1 w Przemyślu, z którymi rozegrano zwycięskie mecze, co zagwarantowało przejście do finału. W finale drużyna I LO spotkała się z zespołami z Lubaczowa (LO Lubaczów oraz ZS Lubaczów). Po zwycięskim pojedynku oraz po remisie nasza drużyna zajęła I miejsce awansując tym samym do półfinału wojewódzkiego. W składzie naszej reprezentacji wystąpiły: Daria Warło (kl. II a), Zuzanna Kroczek (kl. II h), Anna Zatwardnicka (kl. II h), Monika Beer (kl. I a), Magdalena Kalawska (kl. I d), Honorata Kalawska (kl. III g), Agnieszka Kluz (kl. III c), Emilia Szkółka (kl. III b), Karolina Jaroch (kl. III b), Małgorzata Urban (kl. III e), Gabriela Hryniszyn (kl. I e).

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć