Spotkanie z podróżnikiem

W poniedziałek 29 września 2014 r. w naszej szkole gościł podróżnik i żeglarz, doktor nauk fizycznych Pan Andrzej Ćwierz.
W pracowni filmowej „Słowaka” spotkali się z nim uczniowie klas 2g i 3g, którym udowodnił, że warto marzyć, bo marzenia się spełniają. Od zawsze jego pragnieniem była podróż na Hawaje i w 2012 roku zawitał na tym odległym archipelagu wysp wulkanicznych. Wspomnienia z podróży w postaci zdjęć i bogatej wiedzy zaprezentował uczniom w trakcie dwugodzinnego wykładu.
Liczymy na to, że niedługo uczniowie naszej szkoły znów będą mogli usłyszeć o niezwykłych podróżach Pana dr. Andrzeja Ćwierza.

Z turystycznym pozdrowieniem
Edyta Hrymak opiekun SK PTTK