Wakacje z językiem angielskim po raz drugi

Latem w 2013 roku 35-osobowa grupa uczniów, głównie z przemyskich szkół, miała okazję uczestniczyć w wakacyjnym obozie językowym w Pińczowie. Przedsięwzięcie zorganizowane dzięki współpracy naszego Liceum z polsko-amerykańską Fundacją Kościuszkowską udało się znakomicie. Najlepszą ocenę, wspólnie spędzonych chwil, wystawili uczestnicy obozu, deklarując ponowny udział w tej językowo-sportowej przygodzie. Zajęcia językowe, prowadzone przez wolontariuszy z USA, połączone były nauką gry w baseball i futbol amerykański oraz wycieczkami po Ziemi Pińczowskiej.

Motywowani powodzeniem poprzedniego wyjazdu organizatorzy zapraszają do wakacyjnej nauki języka angielskiego prowadzonej w atrakcyjnej formie podczas obozu „Pińczów 2014”, który odbędzie się w dniach od 7-18.07.2014 r. Zainteresowane osoby zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu odebrania karty uczestnika oraz ulotki informacyjnej.

1. Organizator obozu:
Akademia Zdrowego Stylu Życia „Kuźnia” we współpracy z I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu oraz z polsko-amerykańską Fundacją Kościuszkowską.
2. Adres placówki wypoczynku:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pińczowie ul. J. Piłsudskiego 14, 28-400 Pińczów,
Placówka wypoczynku spełnia wymagania rozporządzenia MEN z dnia 8 listopada 2001 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki.
3. Warsztaty językowe:
a) prowadzone przez wolontariuszy z USA w grupach do 12 osób,
b) dobór młodzieży do grup według umiejętności językowych,
c) dzienny wymiar zajęć językowych odpowiednik 6 godzin lekcyjnych, w tym 2 godziny nauki języka w formie zajęć sportowo-rekreacyjno-kulturalnych.
4. Warunki pobytowe:
a) zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
b) wyżywienie: cztery posiłki dziennie,
c) zajęcia językowe i sportowe w obiektach miejscowego liceum,
d) wycieczki po Ziemi Pińczowskiej.
5. Opłata za udział w obozie wynosi 1380 zł płatana do 04.07.2014 r.
Zadatek w wysokości 50 % powyższej kwoty płatny do 06.06.2014 r.
PBS O/Przemyśl 40 8642 1155 2015 1508 6309 0001
6. Karta uczestnika obozu do odebrania w sekretariacie ILO w Przemyślu.
7. ZEBRANIE ORGANIZACYJNE dla rodziców/ prawnych opiekunów przed wyjazdem na obóz odbędzie się 27.06.2014 r. o godz. 16.30 w I LO w sali nr 31.
8. Kontakt z organizatorem: 0-16 676-95-00 sekretariat I LO lub 601-529-338.

.... a tak było w ubiegłym roku

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć