Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

W ramach Światowego Dnia Turystyki, 26 września odbył się XV Ogólnopolski Rajd im. dr Mieczysława Orłowicza. Jedną z tras prowadziła pani Edyta Hrymak – opiekun Szkolnego Koła PTTK. Uczestnikami rajdu byli uczniowie Słowaka, gimnazjaliści Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu oraz indywidualni turyści.

Pomimo niepewnej pogody wszyscy chętni przybyli na miejsce zbiórki przed stadionem Polonii, skąd o godzinie 9:30 wyjechali autobusem do Pikulic, gdzie rozpoczął się pieszy rajd. Trasa – w deszczu i słońcu – wiodła z Pikulic przez Wapielnicę, Zielonkę, Zniesienie, następnie zejście - przez Park Zamkowy na plac za hotelem Accademia. Młodzież miała okazję zwiedzić poradziecki schron – Kaponiera 8813.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele gimnazjum i liceum: Agnieszka Buczek, Edyta Hrymak, Marta Martowicz, Justyna Pakuła i Bernadeta Ożóg.

Już dziś zapraszamy na kolejny, 54. Rajd Twierdza Przemyśl, który odbędzie się 10 pażdziernika 2015r.

Do zobaczenia na szlaku.Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć