Za sto dni matura!

W sobotę 18 stycznia 2014 r. w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zgromadzili się niemalże wszyscy uczniowie klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu wraz z osobami towarzyszącymi, aby wziąć udział w corocznym balu studniówkowym. Nad jego organizacją czuwali rodzice tegorocznych maturzystów na czele z przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego p. Beatą Fostacz i przewodniczącym Rady Rodziców p. Markiem Łabuńskim.

Część oficjalną rozpoczęli uczniowie, w imieniu których przemówili: Agnieszka Góra i Paweł Wojnarowicz, witając szczególnie dyrekcję szkoły, wychowawców klas trzecich oraz Prezydenta Miasta Przemyśla p. Roberta Chomę. W dalszej części po wystąpieniu rodziców, organizatorów Studniówki, głos zabrał dyrektor szkoły p. Tomasz Dziumak. W swoim wystąpieniu między innymi życzył uczestnikom balu wspanialej zabawy w niezapomnianej atmosferze, a maturzystom samych sukcesów w czasie sesji maturalnej. Wypowiedziane przez niego słowa: „Poloneza czas zacząć…”, były sygnałem dla wszystkich par do rozpoczęcia tanecznego korowodu w takt wyjątkowej muzyki Wojciecha Kilara.

Zabawa, na którą poza tańcem złożyły się prezentacje artystyczne maturzystów oraz liczne konkursy, trwała, przy akompaniamencie popularnego zespołu Blue Art Cafe, niemalże do białego rana. Dokumentację fotograficzną, tego wypełnionego młodzieńczą energią balu, wykonywał p. Rafał Niebieszczański. Poniżej galeria niektórych zdjęć studniówkowych.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć