Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Zawody pływackie w Ustrzykach Dolnych

W dniu 21.11.2008r w Ustrzykach Dolnych odbyły się zawody pływackie o Puchar Starosty Bieszczadzkiego. Zawody rozegrane zostały w następujących kategoriach: Szkoły podstawowe Gimnazja Szkoły ponadgimnazjalne Seniorzy Oldboye.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych młodzież rywalizowała na dystansach: 50 m stylem dowolnym (dziewczęta i chłopcy), 50 m stylem klasycznym (dziewczęta i chłopcy). Skład reprezentacji I LO:

 1. Ewa Siewarga I a1
 2. Martyna Machaj I b
 3. Elżbieta Kołeczek I b
 4. Karol Śmiech I b
 5. Przemysław Wajda I b
 6. Wiktor Machowski I d
 7. Łukasz Sroka I d
 8. Magdalena Żaczek I h
 9. Paweł Surmacz I h
 10. Adrianna Wisłocka II b
 11. Adam Wajda II b
 12. Beata Krawczyk II b
 13. Agnieszka Duplaga II a
 14. Alina Dudziak II f
 15. Agnieszka Śliwa II g
 16. Damian Jamroz III a
 17. Jakub Dziumak III a
 18. Kamila Wagner III d

Najlepiej z naszej ekipy zaprezentował się Przemysław Wajda, który na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobył III miejsce. Z sukcesem wystartowały także panie prof. Dorota Thier ( I miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym kobiet kategoria oldboy) oraz prof. Renata Majewska (I miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym kobiet kategoria senior).

We współzawodnictwie szkół średnich (dziewczęta i chłopcy) nasi zawodnicy wywalczyli premiowane III miejsce. W klasyfikacji łącznej miasto Przemyśl zwyciężyło zdobywając Puchar Starosty Bieszczadzkiego. Sukces ten został osiągnięty dzięki współpracy:
 • Sekcji Pływackiej POSiR (szkoły podstawowe, gimnazja, seniorzy)
 • I LO Przemyśl (szkoły ponadgimnazjalne, seniorzy, oldboye)
 • Gimnazjum Stowarzyszenia I LO w Przemyślu
  • Drużynę przygotowały i prowadziły prof. Dorota Thier i prof. Renata Majewska