Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu odbędzie się w dniu 1 września 2014 r. według poniższego programu:

• 09.30 - Msza Święta w Archikatedrze Przemyskiej w intencji społeczności szkolnej.
  • 10.30 - Przemarsz nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości do siedziby szkoły.
  • 11.00 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w auli z udziałem uczniów klas pierwszych. Spotkanie uczniów klas II i III z wychowawcami klas.
  • 11.45 – Spotkanie zaproszonych gości z dyrekcją szkoły i nauczycielami w sali filmowej. Spotkanie uczniów klas I z wychowawcami klas.