Liga Narciarska

W dniu 15.05.2012r w przemyskiej hali POSiR odbyło się podsumowanie ligi szkolnej w narciarstwie alpejskim. Po raz kolejny reprezentacja I LO stanęła na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji ogólnej szkół średnich. Zdobywając łącznie 174 pkt nasza ekipa zdeklasowała konkurencję wyprzedzając II LO (82 pkt) i ZSEiO (30 pkt). Nasi reprezentanci zdominowali również podium w klasyfikacji indywidualnej:

W grupie c1:
1 m-ce Bochniak Maciej
2 m-ce Bochniak Marcin
3 m-ce Pawul Tomasz

W grupie c2:
2 m-ce Sorocka Malgorzata
3 m-ce Białachowska Ewa

Oprócz medalistów naszą szkołę reprezentowali: Łaba Jagoda, Grabowska Katarzyna, Kubicka Aleksandra, Dębicki Krzysztof, Jarmiszewski Mikołaj.

Grupą narciarzy opiekowały się Panie Dorota Thier i Renata Majewska